ul. Kochanowskiego 17A 60-846 Poznań
+48 530 578 888

Cyfrowe projektowanie uśmiechu DSD

D

igital Smile Design (DSD) to protokół postępowania, umożliwiający opracowanie optymalnego projektu indywidualnego uśmiechu. Twórcą tej nowoczesnej koncepcji jest światowej sławy specjalista w zakresie stomatologii estetycznej – dr Christian Coachmann.

DSD pozwala na bardzo precyzyjne zaplanowanie końcowego efektu terapii stomatologicznej, dzięki czemu Pacjent już podczas pierwszej wizyty wie, jakich rezultatów może się spodziewać. Co istotne, ma on również decydujący wpływ na wygląd swojego nowego uśmiechu, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że efekt końcowy będzie inny niż jego oczekiwania i wyobrażenia.

Opis zabiegu:

Cyfrowe projektowanie uśmiechu sprowadza się do dokładnej analizy estetycznej – zarówno zębów, jak i twarzy oraz mimiki Pacjenta. W tym celu lekarz wykonuje serię zdjęć, na podstawie których tworzy komputerową symulację nowego uśmiechu. Opracowany zostaje wówczas także szczegółowy plan leczenia z uwzględnieniem poszczególnych etapów, co ułatwia zaplanowanie wizyt oraz rozłożenie kosztów w czasie.

Dzięki koncepcji Digital Smile Design pokażemy Ci, jak piękny może być Twój uśmiech!

Decydując się na korony pełnoceramiczne Zirkon nasi Pacjenci zyskują pewność, że będzie to inwestycja na całe życie.