ul. Kochanowskiego 17A 60-846 Poznań
+48 530 578 888

CytoCare S Line

C

ytoCare S Line to unikalny produkt anti-aging, który pozwala szybko i skutecznie poprawić jakość skóry. Jest on rekomendowany szczególnie jako soft filling („delikatne wypełnienie”) oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu. Działa natychmiastowo, nadając skórze efekt rozświetlenia i przywracając naturalną równowagę fizjologiczną.

Zalety zabiegu:

Formuła CytoCare S Line ma silne działanie nawilżające (jeszcze więcej kwasu hialuronowego) i antyoksydacyjne. Skóra staje się mocno zrewitalizowana, rozświetlona, promienna, jak nowa! Zabieg polecany jest osobom w każdym wieku, których skóra potrzebuje rewitalizacji i nawilżenia. Doskonale sprawdza się też na dekolcie czy dłoniach, a także w okolicach oczu.

Wskazania
  • dla mężczyzn i kobiet
  • dla wszystkich rodzajów skóry
  • w każdym wieku, od skóry młodej po dojrzałą

CYTOCARE S Line to więcej niż produkt anti-aging, działa synergicznie zarówno w głębokich, jak i w powierzchownych warstwach skóry, co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację.

Ekskluzywna formuła CytoCare S Line zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50. To sprawia, że skóra staje się zagęszczona, elastyczna i chroniona na działania zewnętrzne, dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów.

Opis zabiegu:
CYTOCARE S Line dzięki optymalnemu połączeniu swych składników, idealnie sprawdza się jako preparat z grupy anti-aging, ale także dogłębnie rewitalizuje skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach.

  • wypełnienie drobnych linii, poprawa efektu rozjaśnienia skóry, dla długotrwałych efektów: 3 sesje co 3 tygodnie intensywna rewitalizacja skóry
  • iniekcja w średnie lub powierzchowne warstwy skóry
  • obszar zabiegu: twarz, dekolt, grzbiety dłoni
  • igła: 30G dostępna wraz z Cytocare S Line

Ewentualne skutki uboczne:

CYTOCARE S Line jest bardzo dobrze tolerowany. Możliwość wystąpienia skutków ubocznych zabiegu takich jak: ból, mrowienie, zaczerwienienie, niewielki stan zapalny, obrzęk czy niewielkie krwiaki, które ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.