ul. Kochanowskiego 17A 60-846 Poznań
+48 530 578 888

SonoQueen

S

SonoQueen to nowoczesna technologia bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała dzięki dostarczaniu energii ultradźwiękowej do głębokich warstw skóry. Zastosowanie technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, pozwala osiągać pogłębiający się w czasie efekt napięcia i liftingu skóry, bez konieczności odbywania okresu rekonwalescencji.

Wszystko dzięki precyzyjnej i skoncentrowanej wiązce fali ultradźwiękowej – w wyniku jej oddziaływania dochodzi do dwóch zjawisk, efektu termicznego oraz mechanicznego, które powodują rozpoczęcie kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych oraz obkurczenia tkanek. O wysokiej skuteczności zabiegu decyduje również fakt, że regeneracja i ujędrnienie zachodzą na poziomie aż 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. W efekcie Pacjenci uzyskują trwały i wyraźny efekt bezoperacyjnego liftingu.

Wskazania
  • lifting twarzy, szyi i dekoltu
  • redukcja płytkich i głębokich zmarszczek
  • rozświetlenie i ujędrnienie wiotkiej skóry
  • nadmiar skóry na powiekach
  • redukcja tkanki tłuszczowej

Opis zabiegu:

Zabieg Sono Queen polega na poddawaniu miejsca zabiegowego działaniu ultradźwięków za pomocy specjalnej głowicy. Zabieg nie wymaga znieczulenia i trwa ok. 30 minut.

Przeciwwskazania:
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres laktacji

Efekty:

Pierwsze efekty ujędrnienia skóry stają się widoczne od razu po wykonanym zabiegu, pełen efekt zabiegu w postaci głębokiego liftingu następuje po upływie ok. 3 miesięcy.

Efekty: