ul. Kochanowskiego 17A 60-846 Poznań
+48 530 578 888

Odmładzanie dłoni

C

zynniki takie, jak wiek, warunki atmosferyczne, czy rodzaj wykonywanej pracy, mają istotny wpływ na wygląd skóry dłoni. Często to właśnie one zdradzają nasz wiek. Zabieg odmładzania dłoni kwasem hialuronowym pomaga przywrócić im doskonałą kondycję oraz młody wygląd. Metoda ta należy do wyjątkowo skutecznych – efekty są zauważalne zaraz po zabiegu, są także długotrwałe.

Wskazania

Zabieg polecany jest osobom wykazującym chęć poprawy wyglądu skóry dłoni – pozbycie się zmarszczek, przywrócenie sprężystości, jędrności i właściwego ich kolorytu.

Efekty:
  • nawilżenie skóry
  • rewitalizacja – uzyskanie blasku, jędrności i spręzystości
  • pozbycie się wiotkości skóry

Opis zabiegu:

Pierwszą czynnością, jaką wykonuje lekarz, jest odkażenie dłoni. Następnie następuje wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pod skórę dłoni poprzez cienką i elastyczną strzykawkę. Zabieg sprowadza się do jednorazowego wkłucia do każdej z dłoni, następnie wykonywany jest masaż powierzchni grzbietowej w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Zabieg ten trwa ok. 15 minut, jest bezbolesny, a jego efekty są natychmiastowe i utrzymują się przez ok. 6 miesięcy. Każdy kolejny zabieg wydłuża czas utrzymania się efektów.

Ewentualne skutki uboczne:

Dopuszczalne jest wystąpienie zaczerwienienia w miejscu wkłucia.

Przeciwwskazania:
  • choroby nowotworowe
  • w przypadku kobiet – ciąża i okres karmienia piersią