ul. Kochanowskiego 17A 60-846 Poznań
+48 530 578 888

Wybielanie Zębów lampą Beyond

P

iękny, biały uśmiech to poczucie komfortu i większa pewność siebie. Zabieg z wykorzystaniem lamp BEYOND™ to całkowicie bezpieczna i niezwykle skuteczna metoda przywracania zębom naturalnej bieli – polecana jest wszystkim, którzy dążą do uśmiechu idealnego.

Opis zabiegu:

Zabieg odbywa się poprzez nałożenie specjalistycznego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, by następnie aktywować jego działanie światłem lampy BEYOND™ – w efekcie przyspieszony zostaje proces przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Widoczne przebarwienia ulegają rozbiciu na mniejsze i utlenianiu. Zabieg trwa ok. 45 minut.

Skuteczność tego zabiegu sprowadza się przede wszystkim do właściwości żelu, którego głównym składnikiem jest nadtlenek wodoru, a także substancje mające na celu maksymalizację efektu wybielenia oraz zmniejszenie wrażliwości zębów. W wyniku zabiegu nie ma obaw, by zęby stały się „bardziej chłonne” dla barwiących substancji. Efekt wybielania lampą BEYOND™ widoczny jest przez ok. 2 lata – w dużej mierze zależne jest to od diety pacjenta.