SonoQueen – najnowsza metoda liftingu już w MediArt Instytut!

sonoqueen

sonoqueenBezinwazyjny lifting twarzy i ciała z wykorzystaniem ultradźwięków to najnowsza i całkowicie bezpieczna technologia, która pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty w poprawie stanu naszej skóry – nie tylko ją ujędrnia, ale także wygładza zmarszczki i bruzdy, redukuje nadmiar skóry powiek czy podwójny podbródek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi SonoQueen – urządzenia, które już jest w naszym gabinecie!

Czym jest SonoQueen?

Zabieg SonoQueen PoznańPrzede wszystkim jest to całkowita nowość, jeśli chodzi o świat medycyny estetycznej – prawdziwy high-tech, który umożliwia bezinwazyjny lifting twarzy i ciała. SonoQueen wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – oznacza to, że za pomocą fali ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości dociera do najgłębszych warstw skóry. W tkankach poddanych zabiegowi powstają dwa zjawiska fizyczne – efekt termiczny oraz efekt mechaniczny, które oddziałują na głęboko usytuowane komórki skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (tzw. SMAS). Na czym polega sukces tej metody? SonoQueen nie tylko wzmacnia istniejący kolagen, ale również powoduje produkcję nowych włókien kolagenowych. Ponadto, jest to całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda, która da nam widoczny efekt przez kilka lat.

Jak wygląda zabieg?

Szczególną zaletą SonoQueen jest fakt, że zabieg ten nie wymaga znieczulenia – trwa około 30 minut i jest całkowicie bezinwazyjny – nie ma mowy o używaniu skalpela! Wykonujemy go za pomocą specjalnej głowicy, która poddaje miejsce zabiegowe działaniu ultradźwięków. Pierwsze efekty będą widoczne od razu po odbyciu zabiegu, a pełen rezultat po upływie około 3 miesięcy. Warto dodać, że dla uzyskania optymalnych efektów zalecane jest poddanie się serii 1-3 zabiegów w odstępach czasu wynoszących 3-4 miesiące.

Kiedy warto skorzystać z metody SonoQueen?

usuwanie-cellulituJeśli chcesz wykonać lifting twarzy, szyi i dekoltu, ten zabieg jest idealny dla Ciebie. SonoQueen redukuje zarówno głębokie, jak i płytkie zmarszczki, ponadto rozświetla i ujędrnia wiotką skórę. Martwisz się o cienie pod oczami lub popularne, ale i znienawidzone przez wielu worki pod oczami? Nie musisz, ponieważ SonoQueen działa także na nadmiar skóry na powiekach i pod nimi. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest to, że redukuje tkankę tłuszczową – a wszystko to robi bezinwazyjnie!

Zapraszamy do MediaArt Insytytut na sprawdzenie tej rewolucyjnej metody – zapewniamy pełen profesjonalizm, indywidualne podejście oraz atrakcyjne rabaty! Warto z niego skorzystać, aby być całkowicie zadowolonym ze stanu swojej skóry i cery na wakacje – czasu, gdy chcemy, aby była wyjątkowo piękna i promienna.